Mamusia Anusia <3

Zwykły wpis

Dzisiaj bardzo ważny dzień! Imieniny Ann, Ań, Anuś, Aneczek 🙂

Ważny, bo moja MAMUSIA to ANUSIA 😉

Chciałabym Jej z tego miejsca, raz jeszcze, złożyć najwspanialsze życzenia: żeby całe dobro, którym emanuje na co dzień, wróciło do niej w dwójnasób i żeby zawsze pamiętała, że nie ma na świecie wspanialszej osóbki od niej! No i oczywiście, żeby spełniły się wszystkie jej marzenia (oprócz jednego, by miała o czym marzyć). Kocham Cię Mamusiu :*

Prezent został dostarczony w weekend, bo z racji tego, że nie mogliśmy być w Radomiu dziś, świętowaliśmy już w niedzielę. Prezent chyba najbardziej na czasie z możliwych, biorąc pod uwagę aktualną pogodę – parasol. Ale nie byle jaki parasol, bo to kolorowy parasol – poprawiacz humoru 🙂 Taki jak ten:

A, no i była jeszcze druga część prezentu – szkatułka na biżuterię. Bo jak każda kobieta, tak moja Mamusia, cierpi na wieczny brak przestrzeni nie tylko w szafie na ubrania, ale też w pudełeczkach na biżuterię. Z tego co jednak wiem wciąż jej mało. Aktualnie poszukuje brazowych, oryginalnych korali średniej długości… Ehhh… Jak to napisała ostatnio na swoim blogu Kasia Tusk: „Zauważyłam u siebie (ale także u moich koleżanek), że problem z doborem odpowiedniego stroju nie maleje wprost proporcjonalnie do zwiększania się objętości naszej szafy (chyba tylko mężczyzna mógłby uznać, że istniałaby w tym logika).” Trudno się nie zgodzić.

A swoją drogą, zastanawiam się, czemu imieniny Anny są raz w roku? Może ktoś wie? Nie ma chyba bardziej popularnego imienia w Polsce. Więcej nawet, nie znam kraju, w którym imię Anna nie istniałoby w jakiejś odmianie. Gdzie sens, gdzie logika?

Tak czy inaczej, wszystkie Anusie, życzę Wam wszystkiego najpiękniejszego!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s